RN732BTTD10R0F50
MFR.Part #
RN732BTTD10R0F50
JLCPCB Part #
C4290414
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS