RN73H2BTTD10R2F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R2F25
JLCPCB Part #
C2539844
Description
10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS