RN73R2ETTD2321A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2321A10
JLCPCB Part #
C4335316
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS