RN73H2BTTD17R2F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R2F25
JLCPCB Part #
C2540602
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS