RN73H2BTTD1040A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1040A10
JLCPCB Part #
C2574427
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS