SG73S2ATTD8660F
MFR.Part #
SG73S2ATTD8660F
JLCPCB Part #
C4087784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS