RN732ATTD2401A05
MFR.Part #
RN732ATTD2401A05
JLCPCB Part #
C4302947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS