SR732HTTE1R96F
MFR.Part #
SR732HTTE1R96F
JLCPCB Part #
C2600975
Description
-55℃~+150℃ 1.96Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS