RN732ATTD2743D50
MFR.Part #
RN732ATTD2743D50
JLCPCB Part #
C4178089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS