SG73G2BTTD2210D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2210D
JLCPCB Part #
C5750741
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS