RN73H2BTTD1000C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1000C25
JLCPCB Part #
C4022466
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS