SG73P2BRTTD2492D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2492D
JLCPCB Part #
C5893835
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS