RN73H2BTTD1001C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1001C25
JLCPCB Part #
C4190739
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS