RN73H1ETTP2291B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2291B10
JLCPCB Part #
C2554185
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS