RN73H2BTTD1000B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1000B10
JLCPCB Part #
C4345408
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS