SG73S2BRTTD8062D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD8062D
JLCPCB Part #
C7360882
Description
-55℃~+155℃ 333mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS