SR732ETTD4R42F
MFR.Part #
SR732ETTD4R42F
JLCPCB Part #
C2600646
Description
-55℃~+150℃ 4.42Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS