RN73H2ATTD97R6D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD97R6D50
JLCPCB Part #
C3922048
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS