RN73H2ETTD14R7F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R7F50
JLCPCB Part #
C3971642
Description
14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS