RK73G1ETTP2803D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2803D
JLCPCB Part #
C2579529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS