RN73R2BTTD4591A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4591A10
JLCPCB Part #
C3991970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS