RN73R2ETTD2492B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2492B50
JLCPCB Part #
C4037574
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS