SG73P1JRTTD750G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD750G
JLCPCB Part #
C6294895
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS