RN73H2ATTD8353C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8353C10
JLCPCB Part #
C2569685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 835kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS