RN73R1JTTD1401B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1401B10
JLCPCB Part #
C2564348
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS