RN73H2ATTD8163F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD8163F25
JLCPCB Part #
C2511062
Package
0805
Description
125mW 816kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS