RN73H2ATTD2230B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2230B10
JLCPCB Part #
C2573503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS