RN73R1JTTD1490F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1490F50
JLCPCB Part #
C2497791
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 149Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS