RN73H2ETTD8163F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8163F25
JLCPCB Part #
C4049717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS