RN73H2ATTD8061F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8061F10
JLCPCB Part #
C2562450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS