RN73H1JTTD3361D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3361D25
JLCPCB Part #
C4115396
Description
100mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS