ERJP06J432V
MFR.Part #
ERJP06J432V
JLCPCB Part #
C543468
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW 600V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS