RN73H2ATTD56R9C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD56R9C25
JLCPCB Part #
C4260193
Description
125mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS