HV733ATTE4223F
MFR.Part #
HV733ATTE4223F
JLCPCB Part #
C4086568
Description
-55℃~+155℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS