RN73R2ETTD6652D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD6652D100
JLCPCB Part #
C3981951
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS