RN73H2ATTD56R2C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD56R2C25
JLCPCB Part #
C2542101
Package
0805
Description
125mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS