RN73H2BTTD2323A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2323A05
JLCPCB Part #
C3952227
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS