RN73H2ATTD56R0B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD56R0B10
JLCPCB Part #
C2573545
Description
125mW 56Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS