RN73H2ATTD51R0B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD51R0B10
JLCPCB Part #
C3992374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS