SG73S2ETTD200J
MFR.Part #
SG73S2ETTD200J
JLCPCB Part #
C4338516
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS