SR732ETTD2R0G
MFR.Part #
SR732ETTD2R0G
JLCPCB Part #
C2600717
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS