RN73H2ATTD5101A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD5101A05
JLCPCB Part #
C4286390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS