ERJ-U06F2152V
MFR.Part #
ERJ-U06F2152V
JLCPCB Part #
C1859467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS