RN73R2ATTD1200F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ATTD1200F10
JLCPCB Part #
C2550718
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS