SG73P2ATTD2550D
MFR.Part #
SG73P2ATTD2550D
JLCPCB Part #
C4338870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS