RN73H2ATTD4372B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4372B10
JLCPCB Part #
C2574219
Description
125mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS