SG73P1ETTP1023F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1023F
JLCPCB Part #
C4035046
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS