RN73H2ATTD4222F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD4222F100
JLCPCB Part #
C2511513
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS