RN73H1JTTD56R9B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R9B50
JLCPCB Part #
C4186867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS