RN73H1JTTD7590D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7590D50
JLCPCB Part #
C3913477
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS